Milí přátelédost bylo teorie – přistupme k praxi! Zvu Vás na velmi důležitý workshop, kde se naučíte jak jako nutritarián přežít zimní čas, vánoční svátky i jejich všudypřítomná lákadla. Zároveň si pochutnáme na poctivém (pod)zimním nutri-obědě, a bude také příležitost se blíže poznat a předat si své zkušenosti.


Blíží se zima a je potřeba se na ni připravit. Jelikož má nutritariánská zima určité zásaditosti, ráda bych vám je předala, abyste nedělali zbytečné chyby jako v minulých letech já. Vydali jste se na cestu vědomého zdraví a zimní období pro některé může být křest ohněm! Chci vás moc podpořit v tom, abyste i tuhle – objektivně nutritariánství nejvíce nepřející dobu – zvládli s naprostou lehkostí a užili si Vánoce zcela bez výčitek! Proto jsem si čistě jen pro naši skupinu připravila workshop, jenž nese lehce ironický název: JAK JAKO NUTRITARIÁN PŘEŽÍT ZIMU A NEZBLÁZNIT SE?:))   


CO JE NA PROGRAMU DNE:MOŽNÉ TERMÍNY:

27. 10. 2018

03. 11. 2018

24. 11. 2018

*Časy si ještě upřesníme, skončíme však nejpozději v 17:00


SEJDEME SE:

U mě doma - Nymburk, 28. října 2588


CENA: 1900 Kč

*Tato částka zahrnuje veškeré jídlo a pití skrze celý den

 

Pokud se chcete zúčastnit či máte jakékoliv dotazy - pište mi mail (chaunova.celestyna@gmail.com) s předmětem „PODZIMNÍ WORKSHOP“ a nezapomeňte uvést, které termíny by se vám hodily nejlépe!

 Děkuji vám za pozornost a už se na vás moc těším!

Vaše Celestýna

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .